Apisto.pl Strona Główna Apisto.pl
Forum miłośników pielęgniczek

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
Apisto.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam M.Ramirezi,pokrywy, korzeni, tło 3d
Bartus_M

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1669

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 2:57 pm   Temat: Szukam M.Ramirezi,pokrywy, korzeni, tło 3d
Słuszna uwaga :)
  Temat: Szukam M.Ramirezi,pokrywy, korzeni, tło 3d
Bartus_M

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1669

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 12:56 pm   Temat: Szukam M.Ramirezi,pokrywy, korzeni, tło 3d
Witam,

Do nowego akwarium poszukuję pięknego haremu m.ramirezi, pokrywy 60x30 min. 30W. Korzeni ozdobnych (sztuka lub dwie) oraz może być używane tło 3d. Aha.. na grzałkę 50W z termostatem się nie pogniewam :)
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Wto Sty 27, 2004 8:58 pm   Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Cóż Jak już wspominałem Klub się rozwija a co za tym idzie niedługo powstanie serwis internetowy naszego Klubu , również dala obcojęzycznych gości. Niebawem postaram się dodać link. Cóż za pośrednictwem Apisto chciałbym poinformować że zmienia się data spotkań będą one prawdopodobnie organizowane w ostatnie soboty miesiąca o 17
  Temat: Oświetlenie - barwy ryb
Bartus_M

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5353

PostForum: Ogólne   Wysłany: Pon Gru 29, 2003 4:06 pm   Temat: Oświetlenie - barwy ryb
raczej nie powinna
  Temat: Oświetlenie - barwy ryb
Bartus_M

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5353

PostForum: Ogólne   Wysłany: Nie Gru 28, 2003 12:36 pm   Temat: Oświetlenie - barwy ryb
Ja bym proponował zakup świetlówek, o odpowiednim widmie pasujeacym do kolorów Narva Oceanic Colour - i Narva Oceanic Blue - to jest jedna z lepszych kombinacji podkreślających barwę.
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Sob Gru 27, 2003 8:25 pm   Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
chciałbyś strony ze sklepami zoologicznymi u mnie na serwisie są dwa sklepy zoologiczne a oto linki do nich:
www.akwa.serwis.prv.pl/raczek.html
www.akwa.serwis.prv.pl/akara.html zapraszam więcej o sklepach w Lublinie na spotkaniach . Pozatym jestem zaprzyjaźniony z kilkoma sklepami dlatego też znam większosc dostępnych produktów. Pozatym mam do rozdania kalendarze na 2004 rok z jednego z zaprzyjaźnionych sklepów zoo., fajne są. Dlatego serdecznie zaapraszam Wszystkich Lublinian i prosze abyście przyszli ze znajomymi.
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Sob Gru 27, 2003 8:12 pm   Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Witam, ciesze się że Klubem zaczyna się interesować co raz więcej osób. :D , cóz co My tam robimy.... jak na razie chcę aby przychodziła stała liczba klubowiczów. Zainteresowanie jest co raz większe. Serdecznie zapraszam w miesiąc styczniu gdyż mam do rozdania prezenty od przedsiembiorstwa TROPICAL sepcjalnie dla Klubowiczów. W miesiącu styczniu spotkanie będzie poświęcone konwersacji na temat 300 litrowego akwarium hodowlanego które niedługo stanie w naszym klubie i będzie można go podziwiać (w sumie hodowlane to nie wystawowe, i zbytnio nie ma na co patrzeć, może na sam akt tarła., który z resztą i tak jest ciekawy), no cóz w Klubie poruszamy różne taematy związane z :
- prawidłowym rozwojem ryb i warunkach ich utrzymania
- ichtiopatologi
- rozrodzie ryb
- rynku akwarystycznym i wielw innych
W Klubie jest bardzo dużo dostepnych ulotek informacyjno reklamowych. Nie niestety nie ma drugiego tak potęznego sklepu zoologicznego w Lublinie (powierzchnia 500m2), ale nie chciałbym źle się wypowiadać na temat tego sklepu dlatego tez mam nadzieje że będę mógł Ci powiedzieć kilka niestety wad tego sklepu na spotkaniu na które serdecznie zapraszam!!
  Temat: "podbite oko?"
Bartus_M

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4043

PostForum: Choroby   Wysłany: Sob Gru 06, 2003 11:14 pm   Temat: "podbite oko?"
No coż miejmy nadzieje że nic się Twojej rybce nie stanie ale, może to być wczesne stadium choroby któa nazywa się Oodinoza ale podałaś za mało szczegułów aby to stwierdzić
  Temat: Ramirezy w małym akwarium
Bartus_M

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4274

PostForum: Ogólne   Wysłany: Wto Gru 02, 2003 10:46 pm   Temat: Pielęgniczki
Idzik!
Wiesz że w naturze pielęgniczki zadowalają się małą powierzchnią życiową dlatego jeżeli porównać by twoje akwarium z naturalnym środowiskiem- nie zawsze z resztą jest małe, to i tak zapewnisz im rarytas. Ja bym proponoiwał na twoim miejscu jako podłoże zastosował bym pisaek, dlaczego? ponieważ bardzo świetnie się oczyszcza z zewnątrz-ale jeżeli już byś się skusił na coś takiego to koniecznie musaiłbyś się postarać np. o świderki. Jeżeli w filtrze nie masz pojemnika na wkłąd torfowy lubsam torf, proponowałbym dno zbiornika wyłożyć kilkoma liśćmi które w bardzo dobry sposób wpłynełby na wartość pH wodzie dodałyby koloru cherbacianego i dobrze by wpłynełby na TwO. To chyba tyle u mnie na serwisie możesz znaleść w przykładach urządzania akwariów, zbiornik w którym dno jest wyłożone liśćmi
  Temat: Azotany
Bartus_M

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19784

PostForum: Ogólne   Wysłany: Wto Gru 02, 2003 10:38 pm   Temat: związki azotowe
zapomniał bym jeszcze dodać że zawiązki azotowe są głównym składnikiem z których budowane są aminokwasy :!:
  Temat: Azotany
Bartus_M

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19784

PostForum: Ogólne   Wysłany: Wto Gru 02, 2003 10:34 pm   Temat: Związki azotowe
"informacje ze usuwa zwiazki azotowe" wszystki rośliny akwariowe usuwają z wody produkty przemiany materii a w szegulności ostatnie z nich czyli azotany, gdyż są one wykorzystywane i niezbędne do budowy białek, czyli jeżeli roślina się rozwiaja to pochłania te związki, a tak pozatym to każda roślina pochłania właśnie te związki:). Jeszcze chciałbym napisać o szkodliwości Amoniaku i amonu, CH4, CH4+, otóż wiadomo że w akwarium z pielęgniczkami bywają różne poziomy pH raz jest to odczyn kwaśny a raz zasadowy- i tu moja uwaga-wg naukowych badań szkodliwość amoniaku wzrasta wraz z podwyższonych odczynem pH... dlatego też mając odczyn kwaśny zbytnio nie musimy się przejmować amoniakiem, ale gdy mamy już pH bardziej zasadowe musimy uważać na jego skoki gdyż jest on bardziej szkodliwy. O ile pamiętam ta sama zawatrość amoniaku w wodzie o pH 6-jest nie szkodliwa dla ryb, pH-8 ta SAMA WARTOŚĆ PH jest już śmiertela i w krótkim czasie spowodowała by śmierć ryb.
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Czw Lis 27, 2003 5:00 pm   Temat: KMRA
Nie stety spotkanie nie odbędzie się w grudniu gdyż jest to okres świąteczny, szkoga Chris że Ciebie nie było na spotkaniu. Także następne w styczniu
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Wto Lis 25, 2003 9:26 pm   Temat: KMRA
Wiesz co jestem bardzo oburzony twoją odpowiedzią, gdyż staram się rozwieszać wszędzie (tzn w każdym sklepie zoo) nasze plakaty klubowe. Nawet w takich hipermarketach zoologicznych jak zoo-hit. serdecznie zapraszam na spotkanie. Funkcjonujemy od 3 miesięcy dlatego też Klub skupia b.małą liczbę członków w sumie jest ich 5-10 nie wiem do końca. Jak sam widzisz jesteś z Lublina, a pewnie jesteś zainteresowany czymś takim, a jeszcze o niczym takim nie wiedziałeś dlatego też staram się informować o KMRA- wszystkie serwisy nawet u mnie na serwisie piszę, spotkania są organizowane na czechowie w/w lokalu. Mam nadzieję że znajdziesz jutro czas na wizytę. Zaczniemy od tego spotkania kampanie reklmową tzn. zaczniemy wywieszać plakaty w miejscach publicznych koło dużych sklepów takich jak E.Leclerc czy real, czy na słupach ogłoszeniowych mam nadzieję że jutro na spotkaniu będzie coraz to więcej osób. Kampanię trzeba też będzie rozpocząć w internecie- i tu mam pytanie do właścicieli serwisu apisto. To tyle jak na razie serdecznie zapraszam!
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Wto Lis 25, 2003 8:19 pm   Temat: KMRA
Jak już napisałem nie zbieramy składek członkowskich i dlatego też lokal, mamy za darmo ale też nie na własność. Co do postawiania akwarium: mamy taką możliwość i nik nie pchałby tam paluszków, pozatym w jednym budynku znajduje się kini i jeżeli chcielibyśmy oglądać film, na dużym ekranie lub podziwiać duże zdjęcia ze szczegółami to nie ma problemu. Co do założenia waszego klubu, jak na sam początek funkcjonowania, możecie założyć coś takiego nieformalnie, później zaś możecie wkroczyć na drogę formalną, lub na nią poprostu nie wchodzić, aby nie robić dodatkowych problemów.
  Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Bartus_M

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8351

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: Wto Lis 25, 2003 6:24 pm   Temat: Klub Miłośników Ryb Akwariowych
Chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników, i czytelników serwisu apisto.pl do KMRA działającego na terenie miasta lublina. Spotkania są organizowane 26 każdego miesiąca o stałej godzinie 17:00. Spotykamy się w Dzielnicowym Domu Kultury S.M. "Czechów" ul. Kiepury 5a. W sali numer 16 (parter). Członkowie nie ponoszą żadnych kosztów związanych z przybależnością. Serdecznie zapraszam wszystkich!!!!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15