Apisto.pl Strona Główna Apisto.pl
Forum miłośników pielęgniczek

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grzałka - demon mocy
Autor Wiadomość
charon 

Wysłany: Pią Gru 16, 2005 2:55 pm   

Nie sądzę, aby dało się ją rozebrać... Przynajmniej ja nie zauważyłem takiem możliwości w moich grzałkach :( Jeżeli natomiast twój model ma taką możliwość, to przy składaniu zwróć uwagę na uszczelnienia, bo inaczej może Cię spotkać niemiła niespodzianka :(

Remwar 

Wysłany: Pią Gru 16, 2005 4:29 pm   

Nie można jej było wymienić? Skoro facet w sklepie uważa, że stuknięcie w pokrętło to żaden problem, powinien bez oporów wziąć tę grzałkę a dać działającą.

janusz 

Wysłany: Pią Gru 16, 2005 11:03 pm   

markus74 napisał/a:
ktoś już rozbierał taką grzałkę ? A może po prostu również nadaje się już tylko do wyrzucenia przez okno ?

Grzalek raczej sie nie rozbiera w przeciwieństwie do Kobiet. Te same lub przy małej pomocy same sie rozbiora a co ciekawe że i same sie ubiora i ileż to potrafią dać mocy..
A z tym wyrzucaniem to jeśli ktoś mieszka na parterze to mały problem ale jeśli na 10 piętrze to może nie wyrzucać bo można narobić sobie klopotów.

charon 

Wysłany: Pią Gru 16, 2005 11:10 pm   

Janusz napisał/a:
Grzalek raczej sie nie rozbiera w przeciwieństwie do Kobiet. Te same lub przy małej pomocy same sie rozbiora a co ciekawe że i same sie ubiora i ileż to potrafią dać mocy..

Janusz, czytasz w moich myślach :D :D :D

markus74 

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 12:18 pm   

Remwar napisał/a:
Nie można jej było wymienić? Skoro facet w sklepie uważa, że stuknięcie w pokrętło to żaden problem, powinien bez oporów wziąć tę grzałkę a dać działającą.

Grzałkę kupiłem okazyjnie na stoisku firmowym Atmana, na wystawie akwarystycznej w Zabrzu. Był to ostatni dzień wystawy, zanim się zorientowałem w domu co jest to nie było już jej gdzie reklamować. Poszedłem więc po poradę do najbliższego sklepu. Z całego zdarzenia wyciągnąłem jeden wniosek, że najlepiej sprzęt kupować najbliżej domu, nawet gdy jest trochę droższy, bo w razie jakiejś awarii nie ma większego problemu z ewentualną reklamacją.

charon 

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 11:18 pm   

markus74 napisał/a:
Z całego zdarzenia wyciągnąłem jeden wniosek, że najlepiej sprzęt kupować najbliżej domu, nawet gdy jest trochę droższy, bo w razie jakiejś awarii nie ma większego problemu z ewentualną reklamacją.

Masz rację :!: Czasami zaoszczędzimy kilka złotych na sprzęcie, a w razie reklamacji dokładamy do interesu znacznie więcej... :( Kiedyś miałem taki przypadek z filtrem zakupionym na allegro :( Dużo by było pisać na ten temat... Oczywiście niekiedy warto zaryzykować, bo różnice czasami przekraczają 30-40% wartości towaru :wink: Ale w przypadku kilku złotych ja bym już nie ryzykował :!:

Kwiatek

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 9:43 pm   

markus74 z rozebraniem grzałki nie ma najmniejszego problemu (sam już rozebrałem 2 grzałki 8) ), problemem jest je złożyć tak żeby były szczelne, a z moich doświadczeń wynika że jest to nie możliwe :( . Oczywiście chodziło mi o 100% pewność że nie będzie przecieków, bo nie chciałem z niej zrobić krzesła elektrycznego na którym sam usiąde :lol:

Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu