Apisto.pl Strona Główna Apisto.pl
Forum miłośników pielęgniczek

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: GP
Pon Cze 12, 2006 10:10 pm
Naklejka na samochód
Autor Wiadomość
mazarek


Dołączył: 30 Paź 2004
Posty: 9
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 9:18 pm   Naklejka na samochód

Witam!
Na forum jestem bardzo świerzy (zarejestroway dziś :) ) chociarz przeglądam je od pewnego czasu. Do rzeczy mam pytanie: czy jest dostępna gdzieś naklejka na samochód miłosników pielęgniczek na wzór naklejki www.klub.malawi.pl, jeżeli nie to może czas byłoby o czymś takim pomyśleć . Fajnie gdyby apistomani wyróżniali się na drogach :D
Pozdrawiam!
 
 
GP 
reaktywacja w toku


Dołączył: 12 Cze 2003
Posty: 2964
Skąd: Chotomów k/W-wy
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 10:17 pm   

moze kiedys... ale nie wiem czy jest to niezbedne.
my sie wyrozniamy w zyciu i akwarystyce, w samochodzie nie musimy ;-) )
_________________
Grzegorz
www.apisto.pl

moje akwarium
 
 
rafalplodz

Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:17 pm   

pomysł nie jest zly minęło trochę czasu od "inicjacji".Kiedy nie miałem stałego łącza cieżko było znależć tak fajną stronę więc byłaby to jakaś forma dotarcia do innych którzy nie potrafią się odnależć w świecie rybek, a dzięki Waszym wskazówkom popełnią mniej "śmiertelnych" grzechów :oops: generalnie jestem za tego rodzajem "drogowskazem"
 
 
 
Boleslaw Gawel 


Dołączył: 13 Cze 2003
Posty: 1411
Skąd: Ojrzanów
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:22 am   

Gdyby się ktoś tym zajął, ja bym sobie nakleił. Nawet na służbowy. ;-)

pozdro

Bolek
_________________
Boleslaw Gawel
www.guppy.fora.pl
 
 
Remwar 


Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 1427
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:13 pm   

Cóż, na początek dobrze by było jakieś logo opracować. Jeździć z samym adresem - to nie to :wink:

Zwłaszcza, że przeciętnemu człowiekowi rdzeń 'apisto' nie musi od razu kojarzyć się z rybkami, logo mogłoby go naprowadzić :wink:
_________________
112l - woda piasek rośliny

 
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 11:20 pm   

Temat ciekawy... :) Mogę popracować nad logo, lecz dopiero pod koniec tygodnia :( Jak coś wypracuję, to zamieszcze na forum ku Waszej ocenie :)
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
Boleslaw Gawel 


Dołączył: 13 Cze 2003
Posty: 1411
Skąd: Ojrzanów
Wysłany: Śro Gru 28, 2005 12:55 am   

Cytat:
Mogę popracować nad logo, lecz dopiero pod koniec tygodnia


Ha!!!!! Mamy Cię! nie treba było się zgłaszać. teraz będę Cię gnębił i przypominał codziennie (licząc od końca tygodnia). A jak nie będzie gotowe, to będę Ci wypominał przy każdej okazji.

No, niech będzie, że koniec tygodnia jest w niedzielę. A niech tam, dam Ci jeszcze poniedziałek wolnego,
;-)

pozdro

Bolek
_________________
Boleslaw Gawel
www.guppy.fora.pl
 
 
Radek Korona 


Dołączył: 14 Cze 2003
Posty: 853
Skąd: Chełm
Wysłany: Śro Gru 28, 2005 12:58 am   

Pomysl bardzo dobry, wiec popieram.

Wprawdzie wlasnego auta to ja jeszcze nie mam i pewnie predko nie bede mial, ale zawsze moge na rower czy samochod ojca nakleic ;) .

--
Pozdrawiam
Radek Korona
 
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Śro Gru 28, 2005 12:09 pm   

Boleslaw Gawel napisał/a:
Ha!!!!! Mamy Cię! nie treba było się zgłaszać. teraz będę Cię gnębił i przypominał codziennie (licząc od końca tygodnia). A jak nie będzie gotowe, to będę Ci wypominał przy każdej okazji.

No, niech będzie, że koniec tygodnia jest w niedzielę. A niech tam, dam Ci jeszcze poniedziałek wolnego,
;-)


Qurcze pisząc to zapomniałem, że Ty też to będziesz czytał... :D :D :wink: Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wyjechać gdzieś na sylwestra, ale tak na tydzień, albo też nie pojawiać się już na forum :D :D :wink:
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
markus74 

Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 627
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 2:23 pm   

Cóż, widzę kolejny pomysł z którego nic nie wyniknie, popiszemy pogadamy i jeszcze szybciej zapomnimy. Przypomnę, że wałkowaliśmy kiedyś temat zlotu apistomaniaków, nawet ankieta była i przy okazji zażarte boje o lokalizację spotkania, potem przyszedł pomysł nadawania polskich nazw rybom, po żmudnych ustaleniach kryteriów wszystko utknęło w martwym punkcie. Ostatnio zaś przerabialiśmy FAQ. Czyżby jakieś fatum ? Życzę wszystkim z okazji Nowego Roku (również sobie)większej konsekwencji w doprowadzaniu projektów do końca !!!
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 2:32 pm   

markus74 napisał/a:
Cóż, widzę kolejny pomysł z którego nic nie wyniknie


Markus, nie przekreślaj tak szybko tego pomysłu... Napisałem, że mogę nad tym popracować i zrobie to :) Pytanie tylko jak zostanie przez Was przyjety dany projekt :? Myślę, że w najbliższym czasie coś sie pojawi :!:
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
markus74 

Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 627
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 3:00 pm   

Ja też uważam, że pomysł jest dobry i nie jestem absolutnie jego przeciwnikiem, obawiam się tylko żeby nie podzielił losu wyżej wymienionych, tym bardziej, że jest o wiele trudniejszy do realizacji, bo co zrobimy gdy będziemy mieli już zaakceptowany projekt ? Trzeba go zanieść do jakiegoś zakładu poligraficznego, tam prawdopodobnie nie wydrukują mniej niż 100 sztuk. Skąd na to fundusze ? Na wspomnianym www.klub.malawi.pl mają znacznie lepszą organizację, sformalizowane ramy działania, co za tym idzie składki członkowskie itd. W naszym przypadku łatwiejsze z pozoru pomysły do realizacji padały, ale życzę powodzenia i jakby co oferuję pomoc w ramach swoich możliwości.
 
 
janusz 

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 2217
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 3:14 pm   

Markus--- jak wszyscy będziemy solidarni to myśle że i z funduszami sie uporamy.
_________________
pozdrawiam Janusz
------------
 
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 3:17 pm   

markus74 napisał/a:
Skąd na to fundusze ? Na wspomnianym www.klub.malawi.pl mają znacznie lepszą organizację, sformalizowane ramy działania, co za tym idzie składki członkowskie itd


Myślę, że warto by popracować nad tą kwestią i na naszym forum :idea: Ja jestem za :!:
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
Boleslaw Gawel 


Dołączył: 13 Cze 2003
Posty: 1411
Skąd: Ojrzanów
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:29 pm   

Markus, to forum to nie jest ani wojsko, ani sprawnie działająca firma komercyjna. Mamy tutaj swobodną wymianę myśli, nie ma głownodowodzącego, który by zarządził i podwładnych, którzy by wykonali polecenie. Taka organizacja ma swoje plusy i minusy. Jak na takie forum, uważam, że znacznie więcej jest plusów. Myślę, że z taką formą organizacji (plus absolutna niekomercyjność) trafiliśmy w dziesiątkę.

Konsekwencją takiej organizacjijest niestety fakt, że jesteśmy dość bezwładni w działaniach. Myślę jednak, ze zarzucone pomysły po jakimś czasie powrócą i będą miały ciąg dalszy. Tyle, że nastąpi to pewnym czasie. Ale z drugiej strony, gdzie nam się śpieszy?

A odnoście forum malawi, oni istnieją dłużej od nas. Jest ich tez więcej. Pamiętam, jak tworzyliśmy stronkę apisto. Malawistów wtedy na p.r.a było pewnie 1/3 wszystkich piszących (jeśli nie więcej). Nas-pielęgniczkowców można było policzyć na palcach jednej (no, może dwóch) ręki. Jak zaczynaliśmy miałem obawy, czy przetrwamy. Pamiętam, jak dyskutowaliśmy, czy powinniśmy utworzyć to forum. Ja sam byłem przeciwny. Uważałem, że jest nas po prostu za mało, by forum utrzymać przy życiu. Rzeczywistość okazała się jednak przyjemniejsza niż myślałem. Forum rozwija się bardzo ładnie, jest nas coraz więcej, mamy coraz większą wiedzę i doświadczenie.

Ciepliwości! Jeśli teraz z naklejkami się nie uda, pomysł jest (udokumentowany na forum), kiedy nadejdzie stosowny czas, wtedy go wykorzystamy.

A przy okazji: wspomnniałeś o zlocie. Niedługo będzie wystawa w Warszawie. Może byśmy się spotkali? Niekoniecznie musi to być formalny zlot. Może, powiedzmy w niedzielę 15go (wtedy chyba jest otwarcie), spotkalibyśmy się w Pałacu kultury, potem moglibyśmy pójść gdzieś na... herbatkę z prądem. (Mati, dla Ciebie prąd się doda za kilka lat ;-) ).

pozdro

Bolek
_________________
Boleslaw Gawel
www.guppy.fora.pl
 
 
matijasz 

Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 1285
Skąd: Kozienice
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:42 pm   

Boleslaw Gawel napisał/a:
Mati, dla Ciebie prąd się doda za kilka lat ;-) ).

Bolek raczej za 2,3 lata ;)

Pomysł super. Ja byłbym bardzo chętny w tym terminie, ale ciekawe czym bym pojechał :/ Kilka osób pewnie by sie znalazło z wawy i z okolic, ale nie ma co liczyć na jakies większe grono, bo jesteśmy rozmieszczeni po całej polsce.
 
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:54 pm   

matijasz napisał/a:
Boleslaw Gawel napisał/a:
Mati, dla Ciebie prąd się doda za kilka lat ;-) ).

Bolek raczej za 2,3 lata ;)


A czy to nie to samo :?: :D

matijasz napisał/a:

Pomysł super. Ja byłbym bardzo chętny w tym terminie, ale ciekawe czym bym pojechał :/ Kilka osób pewnie by sie znalazło z wawy i z okolic, ale nie ma co liczyć na jakies większe grono, bo jesteśmy rozmieszczeni po całej polsce.


Szkoda, że propozycja padła na Warszawe... :(
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
Boleslaw Gawel 


Dołączył: 13 Cze 2003
Posty: 1411
Skąd: Ojrzanów
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 7:18 pm   

Cytat:
Szkoda, że propozycja padła na Warszawe...


Charon, niniejszym Ci oświadczam, że jesteś maruda. Dla chcącego nie ma nic trudnego.

Pozdro

Bolek
_________________
Boleslaw Gawel
www.guppy.fora.pl
 
 
janusz 

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 2217
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 8:45 pm   

To ja też pomarudze------- Bolku ok Chęci są i coż z tego sam bym chętnie spotkał sie z Wami ale ......... No właśnie z N Sącza jest do W wy spory kawałek poza tym praca rodzina i jeszcze inne czynniki nie pozwalają na to. Może jednak kiedyś w jakimś wcześniej ustalonym miejscu się spotkamy i pogadamy przy herbatce z lub bez prądu.
Ja w każdym razie jestem jak najbardziej na tak.
_________________
pozdrawiam Janusz
------------
 
 
 
Boleslaw Gawel 


Dołączył: 13 Cze 2003
Posty: 1411
Skąd: Ojrzanów
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:41 pm   

Janusz,
jesteś rozgrzeszony. Ale tylko Ty.

Pozdro

Bolek
_________________
Boleslaw Gawel
www.guppy.fora.pl
 
 
janusz 

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 2217
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:01 pm   

Dzięki teraz lepiej sie czuje .--- ale nad spotkaniem warto pomyśleć
_________________
pozdrawiam Janusz
------------
 
 
 
Radek Korona 


Dołączył: 14 Cze 2003
Posty: 853
Skąd: Chełm
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 12:13 am   

Chłopaki nie panikujcie.
Ja byłem na zlocie akwarystów w Krakowie chyba 2 lata temu. Miałem wtedy 15 lat i potrafiłem się jakoś zebrać i zorganizować żeby tam dotrzeć. Jeśłi będzie jakiś zorganizowany zlot apistomaniaków w Warszawie to się tam pojawie i przez to nikt nie bedzie mógł gadać, że nie ma jak ponieważ ja i tak będę miał najtrudniej z powodu braku dokumenciku upoważniającego do prowadzenia auta.;)

Pozdrawiam i liczę na to, że jednak jakiś zlot będzie :)

--
Radek Korona
 
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 6:23 am   

Boleslaw Gawel napisał/a:
Charon, niniejszym Ci oświadczam, że jesteś maruda. Dla chcącego nie ma nic trudnego


Bolek, po jednym zdaniu i to w dodatku niepretensjonalnym stwierdzasz, że jestem maruda... Ciekawe :? Co do chęci, to one zawsze są, lecz jest zbyt wiele czynników, które niestety mają na nie wpływ, np. praca, brak wolnego czasu itp... Dla mnie eskapada do Warszawy to nie wyjazd do Tesco na zakupy :!:
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
Kwiatek

Dołączył: 09 Maj 2004
Posty: 216
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 9:21 am   

Witam, czy czy to spotkanie ma sie odbyć 15 stycznie??? Bo jeśli tak to w tym czasie niektórym rozpoczyna sie sesja (tagże mnie) :cry:

Pozdrawiam.
 
 
charon 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 2993
Skąd: Jastrz. Zdrój, B-B
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 9:26 am   

Kwiatek napisał/a:
Witam, czy czy to spotkanie ma sie odbyć 15 stycznie??? Bo jeśli tak to w tym czasie niektórym rozpoczyna sie sesja (tagże mnie) :cry:


BYKOM STOP.... - A tak poza tym - Kwiatek nie wysilaj się, bo pewnie zaraz tak jak i ja zostaniesz uznany za marudę.... :?
_________________
Pozdrawiam Sebastian

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10